Elamu Ehitus OÜ

  Mida me teeme?


 

Elamu Ehituse OÜ peamine suund projekteerimises ja ehitusvaldkonnas on:

elamud, eramud, paarismajad, ridaelamud, ühiskondlikud hooned, büroo- ja kaubandushooned, tööstushooned, insenertehnilised ehitised ja põllumajandusehitised.
Elamu Ehituse OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda tellijale parimat võimalikku lahendust mõttest lõpliku teostuseni. Pakume omapoolset lahendust alates kliendi mõttest midagi ehitada. Selleks, et unistused saaks teoks, on vaja alustada krundi soetamisest. Pakume abi „ kinnisvara“ lingi näol. Sealne valik annab kliendile võimaluse alustada algusest või jätta mõni etapp vahele ja soetada sobilik unistus juba valmiskujul.

Kui krunt valitud, liigume järgmise sammu ja visandame mõtted paberile, millest võime juba luua meelepärase hoone. Sellest omakorda valmiks eskiisprojekt ja seejärel konstruktiivne projekt. Peale projekteerimist oleme taas liikunud unistuste täitumisele lähemale. Seejärel arvestame välja unistuse valmimise daatumi ja koostame eelarve. Hoone ehitamise alustamisega hakkame unistust realiseerima ja mõte muutub käegakatsutavaks. Ehitamisest sisekujunduseni ja unistuste lõpliku valmimiseni on juba väga lühike samm- seda kõike saab tellida meiega suhtlemist katkestamata. Meie eesmärk on pakkuda kliendile mitte niinimetatud võtmed kätte varianti (nagu seda enamus ehitajaid tänapäeval pakuvad), vaid soovime olla kliendile olemas juba tema mõtete ja unistuste tasandil.

Seepärast ka meie slogan:

unistused